Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Dni miasta będą, ale organizatorom podcięto skrzydła

Utworzony przez siwy z Cici, 18 czerwca 2009 r. o 22:05
Siwy napisał:
Pawlak ! Wku***aaaaaaaaaaleś mnie przez tyle miesiency, och jak wkur...wiałeś ! ale ci jusz daróje. Pszyjmuje twoję pokajanije - nigdy wiencej nawet nie pomyśl słowa SIWY ! A do Cici chętnie wpadne pszy okazji... Po ile u wasz Żubr puszkowy tak naprawde ?
To nie ja byłem to inny Pawlak chyba Waldemar , żebym tak emerytury nie doczekał jak kłamię. Jak będziesz w Ciciborze to zapytaj o Pawlaka to zmarnujemy parę piwek ja to piję Tyskie w butelce bo zdrowsze ale i Tobie Żubra puszkowego się znajdzie w Naszym Sklepie a jak przestanie padać to wpadnę do Twojej Altanki i może naszego prezydęta zaprosimy się z nami napije chętnie na krzywy ryj jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Pawlak odp...l się od Naszego Prezydęnta ! Wybrany w demo wyborach ? wybrany ! jezd demokracja ? JEZD ! wienc o co tobie chodzi ? A co do Krzywy Ryj to owszem tesz słyszałem że lubi ale że niby potem oddaje, po roku albo dwuch ale jednak. Nie, tak wogle to nasz Andrzej jest w porzo gość ! Daj borze rzeby jeszcze na jedno kadencjeeeeee wybraaaaany zostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ty Pawlak odp...l się od Naszego Prezydęnta ! Wybrany w demo wyborach ? wybrany ! jezd demokracja ? JEZD ! wienc o co tobie chodzi ? A co do Krzywy Ryj to owszem tesz słyszałem że lubi ale że niby potem oddaje, po roku albo dwuch ale jednak. Nie, tak wogle to nasz Andrzej jest w porzo gość ! Daj borze rzeby jeszcze na jedno kadencjeeeeee wybraaaaany zostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ....
oooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, nie strasz człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, nie strasz człowieku.
A co ? nie podoba ci sie Andrzej ? Polak, katolik, Solidarność. Czego jeszcze można chcieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ty Pawlak odp...l się od Naszego Prezydęnta ! Wybrany w demo wyborach ? wybrany ! jezd demokracja ? JEZD ! wienc o co tobie chodzi ? A co do Krzywy Ryj to owszem tesz słyszałem że lubi ale że niby potem oddaje, po roku albo dwuch ale jednak. Nie, tak wogle to nasz Andrzej jest w porzo gość ! Daj borze rzeby jeszcze na jedno kadencjeeeeee wybraaaaany zostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ....
Ty Siwy Ty chyba z tych kartofli to jakiejś berbeluchy napędził i się napił albo tak może Cię poj...ało od kiedy Tobie tak Prezydęt do gustu przypadł . Gdybyś Ty tak naobiecywał wyborcom jak on to by Ciebie wybrali i miałbyś chłopie 100 zmrożonej wódki i ogórka małosolnego nawet przed 13 , podanego przez sekretarkę wicemiss Powiatu Grodzkiego. Do dwóch razy sztuka bo jedyne co przeżyje w Supermarkecie to szczur a Biawena , Zakłady Meblowe wszystko poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooszło w piz........u. No więc co zdrowy jesteś czy podmieniony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
A co ? nie podoba ci sie Andrzej ? Polak, katolik, Solidarność. Czego jeszcze można chcieć ?
Dwóch , może trzech pojęć Honoru , Boga i Ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Pawlak, odp... się od Andrzeja ! Pilnuj swojej Altanki ! Solidarność tworzył, o wolność Ojczyzny walczył, na steropianie spał, fotkę z Bolkiem 1989 ma, w Senacie Najjaśniejszej RP zasiadał, Prezydęntem Miasta demo jest już kolejną kadencję, a jak zechce to i do usranej śmierci będzie ! No i co ty na to Pawlak ? Masz coś przeciwko ? Co ? Że jakieś kartofle w MOPSIE ? A ch...j z kartoflami ! Chodzi o POLSKĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ty Pawlak, odp... się od Andrzeja ! Pilnuj swojej Altanki ! Solidarność tworzył, o wolność Ojczyzny walczył, na steropianie spał, fotkę z Bolkiem 1989 ma, w Senacie Najjaśniejszej RP zasiadał, Prezydęntem Miasta demo jest już kolejną kadencję, a jak zechce to i do usranej śmierci będzie ! No i co ty na to Pawlak ? Masz coś przeciwko ? Co ? Że jakieś kartofle w MOPSIE ? A ch...j z kartoflami ! Chodzi o POLSKĘ !
Precz mi stare komunistyczne pierniki od internetu. Won do Kozuli, tam wasze miejsce staruchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Precz mi stare komunistyczne pierniki od internetu. Won do Kozuli, tam wasze miejsce staruchy.
Literat ! I tu się z tobą zgadzam Literat ! Stare spierniczałe komunistyczne pierniki powinny już dawno odejść na margines. Czas na nas, MŁODYCH ! A propos : ile Andrzej ma lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabierzcie se do białej Artura z międzyrzeca on młody... CHCECIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zabierzcie se do białej Artura z międzyrzeca on młody... CHCECIE?
Ile wasz Artur ma lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Precz mi stare komunistyczne pierniki od internetu. Won do Kozuli, tam wasze miejsce staruchy.
Te "che che che" (cytat z Leppera) literat tylko bez komunistycznych . Ty tylko piszesz czy też i coś czytasz poza wpisami na czacie Randki. Bo jakbyś i przeczytał chociaż Gazetę Wybiorczą (organ polskojęzyczny) i coś miał między uszami to czytałbyś ze zrozumieniem. Masz u mnie IGNORA bo taki z Ciebie Literat jak z Andrzeja Prezydęt. Poza tym poszerzę Twoje ciasne skupione na du..ach horyzonty umysłowe powinno się pisać WONT. Z emeryckim pozdrowieniem Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Te "che che che" (cytat z Leppera) literat tylko bez komunistycznych . Ty tylko piszesz czy też i coś czytasz poza wpisami na czacie Randki. Bo jakbyś i przeczytał chociaż Gazetę Wybiorczą (organ polskojęzyczny) i coś miał między uszami to czytałbyś ze zrozumieniem. Masz u mnie IGNORA bo taki z Ciebie Literat jak z Andrzeja Prezydęt. Poza tym poszerzę Twoje ciasne skupione na du..ach horyzonty umysłowe powinno się pisać WONT. Z emeryckim pozdrowieniem Pawlak.
Literat ! Cuś mi się widzi że ten Pawlak to też jest stara spierniczała komunistyczna schweine. Czyli - też do odstrzału ! Repetuj broń ! A od Andrzeja, raz jeszcze powtarzam, odp...l się ! Drogi buduje, mosty, pomnik Solidarność 1980 zrobił, Dni Białej robi, kartofle tanio przedaje... no i w ogule jest w porzondku gość ! Czego ty sie Pawlak do niego czepiasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ile wasz Artur ma lat ?
40 i 4 mu stuknęło w marcu, ale twierdzi, że sprawny jest bardzo... iii... jego organ , którym kieryje również sprawnie działa... tak mówi damom różnym... bierzecie? bo jak tak, to i ja przeprowadzam się za nim do białej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek ! nie pier...l ! Andrzej ma ok. 50 ! a nie 40 i 4 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Tadek ! nie pier...l ! Andrzej ma ok. 50 ! a nie 40 i 4 !
Przepraszam, może i ten Grzyb ma te 40,40 a ja pomyślałem o Andrzeju bialskim Prezydęncie ktury ma chyba wiencej niż Grzyb bo może nawet i ponad 50 ! To już stary piernik ! Szkoda, mugby jeszcze wiele zrobić . Dla dobra Miasta oczywiście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Literat ! Cuś mi się widzi że ten Pawlak to też jest stara spierniczała komunistyczna schweine. Czyli - też do odstrzału ! Repetuj broń ! A od Andrzeja, raz jeszcze powtarzam, odp...l się ! Drogi buduje, mosty, pomnik Solidarność 1980 zrobił, Dni Białej robi, kartofle tanio przedaje... no i w ogule jest w porzondku gość ! Czego ty sie Pawlak do niego czepiasz ?
Siwy ! Wq....asz mnie znaczy się denerwujesz. Co Ci Pan Prezydęt dobrze tak zrobił się pytam (ciekawe) ? Drogi buduje , mosty , Supermarkety - za Swoje buduje ? Ty lepiej zacznij składać na konto dla dzieci bo kiedyś trzeba będzie za to zapłacić , a na lotnisku nadal się zające p... kopulują tak kopulują bo te dni Białej to je nie przepłoszą i motolotnie. Już Ty mi tutaj cytatami z Brunera nie zajeżdżaj , że ja niby komunistiche schweine bo Ty jesteś kryptokomunistyczna świnia i co miło Ci , a był już moment że zaczynałem Cię lubić . Koniec przygotowałem wirusa , znam Twoje IP i przy następnym odpaleniu kompa będzie pierduuuuuut i zostaniesz bez Internetu , zdany na Polszmat . To ja pisałem Pawlak znany cyklista cudowne dziecko dwóch pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Moja kariera przy Andrzejowej stoi ! Jeśli on pujdzie w gurę to i ja z nim ! Taki jusz nas los związany na (może)wieki. Pawlak, zrozum, że point siedzenia zależy od pónktu widzenia ! Przy Andrzeja fortunie i moja wyrośnie . Ja jak Kmicic ! Ja cytatami z Brunera zajeżdżałem ? nigdy w życiu ! coś ci się w łepetynie pomyliło chyba ? Pawlak ! ty mnie swoim penise... przepraszam...wirusem nie strasz bo się zesr..asz ! i co wtedy ? Zaskoczyłeś mnie pomysłem z tym IP. No ale jeśli chcesz to możemy wejść i na ten denny poziom. Proszę bardzo ! Czekam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ! Moja kariera przy Andrzejowej stoi ! Jeśli on pujdzie w gurę to i ja z nim ! Taki jusz nas los związany na (może)wieki. Pawlak, zrozum, że point siedzenia zależy od pónktu widzenia ! Przy Andrzeja fortunie i moja wyrośnie . Ja jak Kmicic ! Ja cytatami z Brunera zajeżdżałem ? nigdy w życiu ! coś ci się w łepetynie pomyliło chyba ? Pawlak ! ty mnie swoim penise... przepraszam...wirusem nie strasz bo się zesr..asz ! i co wtedy ? Zaskoczyłeś mnie pomysłem z tym IP. No ale jeśli chcesz to możemy wejść i na ten denny poziom. Proszę bardzo ! Czekam !
Jak Ty mię tak Kmicicem zażywasz z mańki to ja Ci też mogę odpowiedzieć jak on Kuklińskiemu prywatnie, no nie dosłownie bo przemocy się brzydzę , Ty od..... czep się od mojego penisa , idź do okulisty , potem się rozejrzyj , pomyśl , sięgnij po inne źródła informacji poza Bialskim szmatławcem i zaprawdę powiadam Ci iż prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli Twoja fortuna urośnie przy Andrzejowej ,on to Ci najwyżej kartofli zwali do altanki lub cuś inszego Ty zacznij szukać innego albo sam idź w politykę bo niektóre Twoje wypowiedzi mają tyle sęsu co wiersze Stefaniuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Przepraszam, może i ten Grzyb ma te 40,40 a ja pomyślałem o Andrzeju bialskim Prezydęncie ktury ma chyba wiencej niż Grzyb bo może nawet i ponad 50 ! To już stary piernik ! Szkoda, mugby jeszcze wiele zrobić . Dla dobra Miasta oczywiście !
No i co Siwy , tak wczoraj pisałeś i pisałeś i się wypstrykałeś.Obal Żubra puszkowego i do komputera Ojczyzna w potrzebie larum grają a Ty się nie podnosisz za szablę nie chwytasz. Prezydęt karta bita - walet trefl podpisał zezwolenie na budowę kolejnego Supermarketu dzięki czemu zlikwiduje bezrobocie a na lotnisku poczęty zostanie kolejny miot szaraków. Internet będzie za friko i prawo będzie prawo znaczyć a sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...